Meet the Partners: Online - Presentaties

Over dit evenement

Categorie
Educatief
Organisator
Bestuur 2019 - 2020
Datum en tijd
2 jun. 2020 15:00 - 18:00
Locatie
Meet the Partners: Online Discord

Meet the Partners: Online!

Doe jij ICT, maar heb je geen goed beeld wat voor bedrijven jou kansen kunnen bieden? Wil jij kennis maken met bedrijven waar RealTime mee samen werkt of het misschien hebben over een mogelijke stage? Kom dan bij Meet the Partners: Online! Hier geeft elk bedrijf je een korte uitleg over wat zij doen en heeft elk bedrijf kleine activiteiten waarbij je met elkaar kennis kan maken.

Of je nou iets aan het zoeken bent, alleen kennis wilt maken of je het werkveld wilt verkennen, bij Meet the Partners moet je wezen!

Klik op deze link om je aan te melden voor de presentaties! Om je in te schrijven voor de activiteiten kun je in het evenementenoverzicht het bedrijf kiezen. Bij het aanmelden kan je aangeven op welk moment je de activiteit wilt bijwonen.

TL;DR
Meet the Partners: Online
Dinsdag 2 juni
15:00 - 18:00 uur
Meet the Partners: Online Discord

Reacties

Log in om de reacties te lezen en te plaatsen