Workshop IoT

Deelname

Aanmelden voor dit evenement is niet meer mogelijk

Over dit evenement

Categorie
Educatief
Organisator
Studiecommissie
Datum en tijd
29 okt. 2019 19:00 - 21:00
Locatie
ZP11/D260

De herfst staat op het punt van beginnen en de regenachtige en donkere dagen komen er weer aan. Daarom gaan we bezig met, of een regendetector of een philips hue. Zo weet je wanneer het regent of geef je een gezellige tint aan de donkere dagen. 

Niels van Enshore vertelt ons meer over Raspberry Pi’s, Arduino’s en de bijzondere ESP2866-chip. Vervolgens gaan we aan de slag met programmeren in C om zo verbinding te maken met de API van Buienradar of het regelen van sfeer verlichting. Na het beunen en knutselen kan je naar huis gaan met je zelfgemaakte regendetector of philips hue!

Waar wacht je nog op, meld je aan! Vergeet niet je pc mee te nemen, anders kan je niet aan de slag ;)

TL;DR
Workshop IoT
Dinsdag 29 oktober
18.30 uur - 21.00 uur
ZP11/D260
Gratis toegang

Deelnemers

Je moet ingelogd zijn om alle deelnemers te zien

Reacties

Log in om de reacties te lezen en te plaatsen