Schaak toernooi

Deelname

Aanmelden mogelijk tot
21 jan. 2021 19:05:00
Aanmelden

Over dit evenement

Categorie
Sociaal
Organisator
Bestuur 2020 - 2021
Datum en tijd
21 jan. 2021 19:00 - 23:00
Locatie
Lichess

Ben jij goed in het eeuwenoude spelletje schaken en wil jij jezelf bewijzen tegenover anderen, wil je gewoon een gezellig potje doen of kijken hoe anderen het doen en eventueel technieken oppakken. Het kijken van toernooi kan worden gedaan via het geheel nieuwe RealTime twitch kanaal: https://www.twitch.tv/svrealtime 

 

Heb je er al zin in. Schrijf je dan nu in voor het eerste RealTime schaaktoernooi. Dit toernooi is een eerste in een reeks van een aantal toernooien die zullen worden gehouden. Er is natuurlijk ook een prijs voor de eerste, tweede en derde plek van dit toernooi maar die houden we nog even geheim. 

 

Het toernooi wordt gehouden via de site Lichess waar je je geheel gratis kan inschrijven(al hoeft dat niet). Veel succes en moge de slimste winnen. 

 

TL:DR

Schaak Toernooi

Donderdag 21 januari

19:00-23:00

Lichess

Deelnemers

Je moet ingelogd zijn om alle deelnemers te zien

Reacties

Log in om de reacties te lezen en te plaatsen