Workshop IoT

Over dit evenement

Categorie
Study Support
Organisator
Studiecommissie
Datum en tijd
23 mei 2023 19:00 - 22:00
Locatie
D2.60

Vanuit Enshore wordt er een workshop over IoT georganiseerd. IoT (Internet of Things) refereerd naar het toevoegen van connectiviteit aan fysieke aparaten. Denk bijvoorbeeld aan verlichting die om een bepaalde tijd uit of aan gaat, of een thermostaat die zichzelf aanzet als je naar huis gaat of uitzet als je weg gaat.

De afgelopen jaren worden er steeds meer IoT devices gemaakt. Dit omdat het dingen nog makkelijker maakt in je dagelijke doen en laten. Daarom is het belangrijk om als IT'er hier goed van op de hoogte te zijn!  Kom daarom naar de workshop. We krijgen hier informatie over hoe IoT werkt en we gaan wat leuks maken!

TL;DR
Workshop IoT
Dinsdag 23 mei
19:00 - 22:00 uur
ZP11 D2.60

Deelnemers

Je moet ingelogd zijn om alle deelnemers te zien