Nieuws

Secretaris gezocht!

Secretaris gezocht!

Mijn naam is Djakim Latumalea en ik ben de huidige secretaris van S.V. RealTime. Als secretaris heb je verschillende taken. De secretaris is verantwoordelijk voor het ledenbestand. Dit houdt in dat je alle inschrijvingen en uitschrijvingen bijhoudt. Daarnaast ben je verantwoordelijk voor het e-mail contact. Als secretaris draag je er zorg bij dat je orde kan houden, een professionele houding hebt en taalvaardig bent. Tot slot ben je ook verantwoordelijk voor het plaatsen van evenementen op de website en het beheren van de agenda.

Dus ben jij:
- professioneel gericht
- ordelijk
- taalvaardig
- open naar anderen

en houd jij ervan om:
- nieuwe contacten op te doen
- een leuke sociale kring te hebben
- veel te kunnen betekenen voor de vereniging

Stuur dan nu je CV + Motivatiebrief naar
soco@sv-realtime.nl
Solliciteren kan tot 31 mei 2019

Wie weet ben jij de nieuwe secretaris!

Reacties

Log in om de reacties te lezen en te plaatsen